Bij de grotere rotswanden zijn zo’n 10 Nederlandse IST’ers actief, o.a. Annemarie, Mirthe en Cyrille. In dit klimgebied mogen de deelnemers zo vaak klimmen als ze willen en is er voor iedereen uitdaging genoeg. Het is het stuk lopen zeker waard!

De meeste Nederlanders staan met hun gele helm onder aan de rotswanden om de deelnemers in de gaten te houden: Inklikken, carabiner checken en helpen als het nodig is. Gelukkig hebben bijna alle deelnemers goed opgelet bij de instructie en gaat het klimmen zonder problemen. Ook bij de Leap of faith (een sprong maken, waarbij je door het touw wordt opgevangen) en bij het abseilen verloopt alles prima.

Het is vanaf Summit point zo’n 25 minuten lopen, maar het is zeker de moeite waard. Je kan er makkelijk een paar uur doorbrengen en je eigen grenzen verkennen en verleggen.