Thomas van de Tompoezen is niet te stoppen: In 3 dagen heeft hij al veel spulletjes bij elkaar geswopt. Hij weet wat hij wil, hij weet wat hij mooi vindt en ach… hij kan best goed onderhandelen! Toch is er nog één droom over: De contingentsdas van Mexico!

“Deze das is van Wales! Die vond ik echt supermooi en die wilde ik echt heel graag hebben” glundert hij, “Die troep zit vlakbij, maar ik moest er twee andere dassen voor geven, maar ik wilde hem echt graag hebben!” zegt hij trots en laat de das met rode draken op de rand zien. De contingentsdas van Australië heeft hij ook, "Die is niet zo bijzonder hoor, maar ik vind hem gewoon mooi!" Zijn eigen das zit ook al vol met speldjes uit Chili, Japan, Zweden en er klemt een knijp-koalabeertje bovenaan. “Al die dasringen die op Pokemon lijken komen uit Japan” ratelt hij door, “Maar die zijn voor mijn broertje, want die is daar gek op!” Eigenlijk heeft hij nog één wens: De contingentsdas van Mexico. “Die is echt moeilijk te krijgen, want ze iedereen heeft er maar één. Toch moet het wel goed komen met deze top-onderhandelaar… Hij krijgt echt alles voor elkaar!