Op ieder subkamp worden 'subcamp bashes' georganiseerd: Feesten voor het hele subkamp. Met een live-band, DJ en heel veel gezelligheid. Vanavond is subkamp Foxtrot aan de beurt. Een mooi feest is het zeker! Er is weinig van te merken, dat de deelnemers moe beginnen te worden. Voor het podium wordt fanatiek gedanst en meegezongen. Ook een aantal deelnemers van de Worstenbroodjes en Tompoezen vermaken zich prima met zo'n 2.000 andere scouts. 

Toch is niet iedereen aanwezig: Er zijn genoeg deelnemers die lekker blijven relaxen op hun troepterreintje, vrienden bij andere troepen opzoeken of gewoon lekker over het subkamp slenteren. Het is een mooie mix en voor iedereen is het een prima avond. Bij de Tompoezen sluiten een aantal deelnemers de dag onder leiding van Carissa af met een rustgevende yoga-sessie. Ze slapen vast prima!