Vanmorgen hebben de Nonnevotten hun tenten opgeruimd en tassen ingepakt en hebben met een touringcar het jamboree-terrein verlaten. Ze zijn nu onderweg naar Washington DC, een universiteitscampus is daar onze uitvalsbasis voor de nareis.

Al voor 7 uur waren de Nonnevotten op: Tenten opruimen en tassen inpakken gaat niet zo snel na een vermoeide jamboree. De closing ceremony heeft iedereen nog vers in het geheugen, het is nu al heerlijk nagenieten. De bus was redelijk op tijd en het inladen van de tassen ging snel.

Na een paar uur hebben we een stop gemaakt bij een McDonald’s en voor de deelnemers was dat nog best een verrassing: Heel veel frisdrank, free refills, goedkope nuggets en… stroopwafel-ijsjes! Ze voelen zich al prima thuis en kijken al uit naar de volgende stop. Onderweg is het redelijke rustig in de bus: Beetje snacken, beetje kletsen en veel slapen. Bovendien is het een mooie kans om van de omgeving te genieten, tijdens de heenreis was het nl. al donker.

Onderweg komen er weinig nieuwe updates, pas op de campus is de wifi weer goed op orde.