Alle troepen zijn gisteren aangekomen op de campus, al was er wel wat vertraging. Na een goede nacht en een lekkere douche kon iedereen aanschuiven bij een uitgebreid ontbijtbuffet. Vandaag is er geen verplicht programma: Je kan relaxen, sporten, zwemmen, naar een dierentuin of je kan gewoon bijkletsen en bijkomen.

Het duurde even voordat echt alle troepen op de campus waren, maar uiteindelijk is iedereen goed aangekomen. De accommodatie is prima: Mooie kamers, zachte bedden, prima sanitair… Heel anders dan de jamboree. Vanmorgen heeft iedereen kunnen genieten van een ontbijtbuffet: Veel deelnemers raakten wel even de weg kwijt tussen alle soorten brood, beleg, hapjes, drankjes, fruit, zuivel etc. Toch heeft iedereen zijn weg weten te vinden en waren de borden gevuld met worstjes, eieren, fruit, yoghurt… En ja, er was ook genoeg te drinken: Koffie, thee, maar ook veel frisdrank.

Het wordt een rustige dag vandaag, zodat iedereen mogen voor de volle 100% kan genieten van het nareisprogramma.