amb1aOp hun reis door de Verenigde Staten hebben contingentsleiders Suzanne en Marcel een bezoek gebracht aan de Nederlandse ambassade in Washington. De Nederlandse ambassade kan veel voor ons betekenen, gelukkig hebben ze uitgelegd wat ze allemaal voor ons kunnen doen.

Sowieso wil de ambassade graag weten dat er een grote groep Nederlanders in de Verenigde Staten is. Zij weten nu ook hoe de het contingent zich op deze trip voorbereidt. En de ambassade-medewerkers hebben ook meegedacht: Hoe kunnen we Nederland promoten tijdens de World Scout Jamboree? Zijn alle Nederlandse lekkernijen zomaar te koop in de VS (Roze koeken en speculaas in ieder geval wel...)? Hoe komen we zo handig en snel mogelijk de VS binnen? En... wat kunnen zij voor ons doen bij problemen? Het is mooi dat dit contact er nu al is, ook de komende tijd kunnen we al op hun hulp en ondersteuning rekenen.

Suzanne en Marcel zijn ondertussen al doorgereisd naar West-Virginia voor de Head of Contingents-meeting.