oid1 kleinDe OuderInformatieDagen waren twee drukbezochte dagen in Houten. In vier sessies kregen de ouders van de jeugddeelnemers informatie van het Contingent management team en konden ze vragen stellen, ook aan de troepstaf. Daarnaast was het ook een mooie kennismaking voor de ouders met het Contingent management team. In totaal hebben ongeveer 1.000 ouders de bijeenkomsten bezocht! Het waren sessies met veel informatie: Over het contingent, over de reis, over de spullen, over gezondheid, over financiën, over communicatie en ga zo maar door. Deels riep de presentatie ook vragen op, die na de pauze werden beantwoord. 

Natuurlijk is het niet mogelijk om alles te onthouden, daarom staat de presentatie nu bij de Downloads op deze website. Ook het reisschema van de troepen is onder 'Informatie voor ouders' te vinden. Daarnaast wordt ook het FAQ-deel van de website aangevuld met veelgestelde vragen, waarvan de antwoorden niet in de presentatie te vinden zijn.