cmtdecHet contingent management team heeft dit weekend weer mooie stappen gezet. Tijdens het CMT-weekend in Almere heeft het team teruggeblikt op vorige activiteiten, vooruitgeblikt naar de komende activiteiten en ook zeker in de spiegel gekeken: Hoe loopt alles binnen teams, tussen teams en tussen mensen? En hoe kan het nog beter? Het was een prima weekend: Natuurlijk is er veel gepraat, maar er was ook tijd voor ontspanning: Gezellig samen eten, een pubquiz om elkaar nog beter te leren kennen, spelletjes spelen, bijkletsen bij de open haard en natuurlijk ook vooruit kijken: Er staat weer veel op het programma in 2019: De troepstafdag in januari, de troepkampen en het IST-weekend in maart en het contingentskamp in mei. Daarna is het al snel zomer en vertrekt het contingent naar Amerika, ook daarvoor zijn de voorbereidingen in volle gang.