aP1220642Dit weekend was het contingent management team  bij elkaar in Ommen. De contingentskamp stond hoog op de agenda, maar er was ook veel tijd om bij te kletsen, lol te trappen en om het terrein van Gilwell Ada's Hoeve nog beter te leren kennen. Na een snelle start op zaterdag vertrok de groep al snel naar een manege in de buurt. Een overwachtse activiteit stond op het programma: Paardencoaching! Om de beurt mocht iedereen kennis maken met één van de paarden en mocht proberen om het dier te laten volgen, te laten luisteren en de leiding te nemen. Dat viel lang niet altijd mee, maar het vormde wel een mooie ervaring. De opdracht waarbij je een ander CMT-lid moest mennen ging al een stuk beter...

aP1220708Na een boodschappenrondje in Ommen stond er een flinke schaal hutspot op tafel, vooraf gegaan door tapas en afgesloten met een toetjesbuffet. De dag was nog lang niet om... in de avond is er veel overlegd, zijn er spelletjes gespeeld en smaakten de hapjes en drankjes prima. Op zondag was er tijd om tussen de buien door het terrein te verkennen, inmiddels is de terreinindeling al bijna af, het programma krijgt vorm en de eerste concepten voor de draaiboeken zijn in de maak. 

Het was een prima weekend met veel inhoud, veel gezelligheid en veel onverwachte momenten!