Morgenochtend vertrekt een eerste groep CMT-leden al naar de Verenigde Staten om de komst van de rest van het CMT en van de troepen voor te bereiden. Daarnaast ontvangen ze ook de IST'ers, die al zeer binnenkort met hun job gaan beginnen. Voor het contingent gaat de reis nu echt beginnen, dat betekent ook dat het back-up team met zijn uitvoerende taken gaat beginnen. Als er problemen in Nederland zijn, kunnen de 'thuisblijvers' contact opnemen met het back-up team en zorgen zij voor het contact met het contingent.

Op het WSJ-terrein is er vanaf morgenavond ondersteuning voor de IST'ers, die al aanwezig en aan het werk zijn: Team IST-coördinatie is vanaf dan op het WSJ-terrein aanwezig. Komende zondag vliegen alle troepen naar de Verenigde Staten en zij reizen snel door naar het jamboreeterrein.

Het Amerika-avontuur gaat nu echt beginnen. Op deze site vind je thuisblijvers-informatie, informatie over het back-up team en veel verslagen en foto's van de belevenissen in de VS.