De Nederlandse IST'ers maken hun goede naam weer waar: Toen het Nederlands contingent op zoek was naar IST'ers die wilden helpen met het opzetten van tenten, was er meteen een groepje dat wilde helpen. Dus vanmorgen zijn Maarten, Luka, Gert-Jan en Bram aan het werk gegaan. Ondanks de hitte hebben ze 22 tenten opgezet en 40 veldbedden in elkaar gezet. Geweldig!

De Amerikaanse organisatie heeft een boel regels voor de troepterreinen: Tenten mogen niet te strak naast elkaar staan, er moet ruimte blijven voor paden, er moet rekening gehouden worden met de kookplek en natuurlijk moet er genoeg ruimte overblijven voor een afdak. Voor de Nederlanders is dat geen probleem: Al snel liggen de tentzakken op de juiste plekken en kan het bouwen beginnen. Uiteraard is er ruimte voor pauzes, het is weer drukkend warm. Maar... na een tijdje staat er een compleet troepterrein klaar, compleet met veldbedden. Geweldig!