Na een hele lange reis zijn de troepen aangekomen op het jamboreeterrein. Natuurlijk is iedereen erg moe en wil zo snel mogelijk naar bed. Dat kan! De tenten waren al opgezet en de deelnemers en troepstaf kunnen dus meteen hun tent in. Van het terrein zien ze nog niets: Het is erg donker en veel buitenlandse troepen komen morgen pas aan. Nu kan iedereen eerst lekker naar bed.

Na de vliegreis volgde nog een flinke busrit en na het inchecken bij het Ruby Welcome Centre begon voor sommige chauffeurs een zoektocht op het jamboreeterrein. Toch zijn alle troepen vlakbij hun troepveld afgezet, zodat ze maar kort met hun bagage hoefden te slepen. Thomas van de Bokkenpootjes heeft er heel veel zin in: "Ik ben niet zo moe, valt best mee!" zegt hij opgewekt, hij staat al met zijn tas in de hand om snel naar het troepterrein te gaan en een tent uit te zoeken. De tenten waren gelukkig al opgezet door Nederlandse IST'ers, maar ook Amerikanen en Duitsers staken een hand toe. Als ook de veldbedjes in de tenten staan, is het heel snel stil overal. Morgen is er een rustige dag en kan iedereen rustig op adem komen en gaan genieten van de World Scout Jamboree.