Vanmorgen vroeg zijn de laatste deelnemers en troepstaf van de Tompoezen, Soezen en Kazen aangekomen op het jamboreeterrein. Ze hebben een erg pittige reis achter de rug, weinig geslapen, maar... ze hebben er zin in. Hier en daar was er twijfel of ze eerst zouden gaan slapen, maar de troepstaf is duidelijk: Allemaal je tent in, slaap lekker!

Bij de Tompoezen hoeven ze gelukkig maar kort te lopen met de grote tassen en het hele troepkamp is al opgebouwd. Het is even wennen om in zo'n andere wereld de bus uit te stappen. Uiteraard zijn er verhalen genoeg, niet alleen over geannuleerde en uitgestelde vluchten. "Ik had mijn gordel niet eens om bij de tweede vlucht!" lacht Zeb, "Daar hebben ze niet op gelet en ik heb geslapen!" Een deelnemer vergist zich in New Jersey en New York, niet zo raar na deze lange reis. "Dat zei die mevrouw aan de balie toch?" reageert hij verongelijkt. Ook Thomas heeft meegeluisterd: "Bali? We zijn toch in Amerika?" reageert hij verschrikt. Kortom: Iedereen is moe en al snel zijn de tenten ingedeeld en kan iedereen gaan slapen. Maar... eerst nog inchecken, de keuken inrichten en dan... naar bed! Slaap lekker!