Tijdens hun wandeling over het jamboreeterrein komen Stijn, Maarten, Floris, Lies en Feike per ongeluk Boulder cove tegen. Da’s een mooie uitdaging. Dus… snel naar binnen, klimgordel aan, helm op en… klimmen! Al snel hangen ze aan de rotsen, geen probleem!

Voor alle vier is het klimmen niet nieuw, maar het blijft een leuke uitdaging. Toch staat Feike al snel op een boulderblok en ook Lies schiet omhoog. Lachend klimmen ze weer omlaag, het is tijd voor een nieuwe uitdaging. Die vinden ze bij het echte klimmen. Met een automatisch zekerapparaat is het klimmen een stuk makkelijker geworden. Inklikken en klimmen maar. Bij Floris slaat de twijfel toe als hij een paar meter boven de grond is: Zou de zekering wel werken? Wat gebeurt er als ik van een blokje af glijd met mijn voet? Maar Feike en Lies blijven hem aanmoedigen, steeds gaat hij een stapje verder en… hij komt helemaal boven! Natuurlijk staan Lies en Feike te juichen. Bij Stijn zijn er weinig problemen: Relaxt klimt hij op de boulderblokken en ook op de grotere wanden. Ook Maarten bijt zich vast en klimt best soepel omhoog.

Na een paar routes is het tijd om verder te gaan, er is nog veel meer te doen op het jamboreeterrein.