Iedere troep kookt en eet ’s avonds, maar… het is veel leuker om bij elkaar uit eten te gaan. Steeds meer troepen maken zulke eet-afspraken, waarbij de helft van de troep ‘thuis’ blijft en de andere helft uit eten gaat. Uiteraard krijgen de ‘thuisblijvers’ dan gasten uit bijv. India, de Verenigde Staten of zelfs Paraguay. Een erg leuke ervaring!

Troep Hagelslag kreeg bezoek van de buren uit Paraguay, de Bossche Bollen aten samen met de buren uit Engeland en de Bokkenpootjes kregen bezoek van Engelsen en van hun buddytroep. Op het subkamp van de Rookworsten werd het nog groter aangepakt: Het hele subkamp verplaatste hun tafels en banken naar de wegen op het subkamp, zodat er grote en lange tafels ontstonden. Het hele subkamp veranderde in één groot openluchtrestaurant! Een heerlijke ervaring!