Wat is er lekkerder dan lekker in het zonnetje zitten en pizza eten? Helemaal niks! En daarom zitten een aantal Bokkenpootjes relaxt op een helling in het zonnetje en ze knagen flinke punten pizza weg. Heerlijk!

Er is niet direct een aanleiding om pizza te gaan eten, maar lekker is het zeker! Het zijn flinke pizza’s, die in zes grote punten zijn gesneden. Anne-Fleur en Sam zitten naast elkaar en delen samen één pizza. Anne-Fleur heeft het goed geregeld: Vanmorgen heeft ze al een tweede zak aardappelen georganiseerd en deze keer heeft ze Sam zo ver gekregen dat hij de pizza voor haar heeft betaald. “Maar ik betaal het echt meteen terug straks!” zegt ze lachend en neemt nog een hap van haar pepperoni-pizza. Sam vindt het allemaal prima, hij is niet zo moeilijk. Ook hij geniet van de pizza, maar als ze allebei 2 punten op hebben, hebben ze genoeg. “Die andere punten nemen we gewoon mee, lekker voor onderweg!” zegt Anne-Fleur en Sam is het er mee eens, hij blijft vast en zeker in de buurt van Anne-Fleur.