cmt apr18Toen de troepstaf na de troepstafdag onderweg naar huis was, bleef het contingent management team nog bij elkaar: Met veel nieuwe input van de fact finding trip naar Amerika en ook van het bezoek aan de Head of contingents meeting konden er weer flinke stappen gezet worden in de plannen. Natuurlijk duurt het nog een hele tijd voordat het contingent echt onderweg is naar Amerika, maar tot die tijd moet er nog veel gebeuren: Er moeten vliegdata bepaald worden, er moeten overnachtingsplekken voor de nareis geboekt worden, het programma voor de nareis moet bepaald worden en er moeten ook contingentsspullen naar Amerika vervoerd worden. Al deze acties leveren werk en nieuwe uitdagingen op voor alle teams binnen het CMT.

Na de troepstafdag was er ook tijd om na te genieten, om bij te praten en om lol te trappen. Op zondag zijn we als team weer verder gegroeid en alle teams kunnen nu weer aan de slag om nieuwe stappen te zetten. En één ding is zeker: De World Scout Jamboree komt steeds dichterbij...