worldmap def smallTijdens het contingentskamp maakt het contingent kennis met de Nederlandse activiteiten van het Global Development Village op het jamboree-terrein. Dit is dus je kans om deze workshops te leren kennen. Drie Nederlandse IST-teams hebben activiteiten voorbereid met als titels 'Dangerous to be an animal', 'Plastic not so fantastic' en 'Make the change'.

Dangerous to be an animal
Bij deze activiteit maak je spelenderwijs kennis met de bedreigingen, waar dieren wereldwijd last van hebben. Je leert over de gevaren en over de problemen van dieren ver weg en dichtbij.

Make the Change
In deze workshop gaat het over kleding: Je koopt de kleding en je draagt de kleding, maar waar komt deze vandaan? Hoe wordt het geproduceerd en vervoerd? En wat voor invloed kan jij als consument hebben op al deze processen?

Plastic not so fantastic
Dat plastic een wereldwijd probleem is, is bekend. Maar... wat doen we al aan de 'plastic soup'? Waar komt al dit plastic vandaan? En... welke bedreigingen komen er nog op ons af? We gaan aan de slag met dit probleem!