wsj newyork reisleidersgezocht def klReisgidsen gezocht

Ben jij die IST’er die onze troepen op sleeptouw neemt in New York City? Die persoon die het wel even regelt en zijn of haar hand niet omdraait voor een probleempje onderweg? Dan zoeken we jou!

Na de WSJ zullen de jeugddeelnemers per troep een nareis maken. Om dat soepel te laten verlopen en de jeugddeelnemers een fantastische beleving bezorgen, zijn we op zoek naar IST’ers. We zoeken vier IST’ers voor de ondersteuning in Washington en 14 IST’ers voor de ondersteuning in New York City.

Verantwoordelijkheidsgevoel, goede contactuele eigenschappen en kennis van de Engelse taal zijn belangrijke competenties.

In Washington DC
Je verblijft zeven dagen in Washington, op de campus van een universiteit. Dit is gedurende de nareis de thuisbasis van het contingent. Vanaf hier ondernemen we allerlei activiteiten in de omgeving. Jij helpt het CMT door op de activiteitenlocaties troepen te ontvangen en wegwijs te maken. Je kunt deze klus inpassen in je eigen nareis. Op 9 augustus aan het einde van de dag zit je taak erop.

In New York City
Je verblijft vier dagen in New York. In die periode zullen de troepen in drie groepen naar New York komen. Jij ontzorgt de troepstaf door ze te helpen met het vinden van hun weg; te voet of met lokaal vervoer. Jij weet waar je ze heen moet leiden en kent de routes. Dat is een verantwoordelijke en intensieve taak. Op 8 augustus aan het einde van de middag vertrekken de laatste troepen, waarna jouw taak erop zit. Je kunt deze klus inpassen in je eigen nareis. Er wordt dan ook niet voorzien in vervoer van New York naar een volgende bestemming. Als je kennis hebt van New York City is dat voor deze functie een pre.

Wat krijg je ervoor terug?

  • Verblijf in een hostel
  • Ten minste een maal toegang tot de activiteiten op jouw route
  • Drie maaltijden per dag
  • Je vervoer naar Washington DC en New York City
  • Een voorbereidende workshop in Nederland
  • Een reisverzekering
  • Een geweldige ervaring, samen met gezellige en enthousiaste collega IST’ers


Goed om te weten
Deze beleving is niet gratis, we vragen hiervoor een eigen bijdrage van ongeveer €300. Dat bedrag is inclusief een korting van 25%, die leden van het CMT en de troepstaf ook krijgen.

Heb je vragen of wil je je aanmelden? 
E-mail dan naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Stuur een korte motivatie mee en geeft duidelijk aan of je interesse hebt om in Washington of New York te ondersteunen.

Reageren kan tot 28 oktober.