Met duizenden IST'ers op subcamp Echo en op andere subcamps is het al gezellig druk. Natuurlijk leidt dat ook tot wat rijen in het restaurant, maar... het is erg leuk om mee te sjokken in de rij, mensen te kijken, met mensen te kletsen en om rustig aan wakker te worden. Het ontbijt is prima met bijv. scrambled eggs, hamburgers en scones en als iedereen ook een lunchpakketje met snacks gescoord heeft, kan de dag beginnen. Drukte bij het busstation, gezelligheid in de bussen en de dag kan echt beginnen.

De meeste Nederlandse IST'ers zijn aangekomen - afgelopen nacht kwam er nog een groep IST'ers aan met een vertraagde trein - en de training voor IST'ers is in volle gang. Je komt ze overal tegen: Bij Logistiek, ICT, in de trading post, bij supermarkten, in het restaurant en uiteraard zijn ook de voorbereidingen voor het programma in volle gang. De Nederlanders laten zich uiteraard van hun beste kant zien. Vandaag komt ook een tweede deel van het CMT aan op het jamboreeterrein, een derde deel van het CMT is nu in Washington om de aankomst van troepen voor te bereiden.