De troepen doen hun boodschappen in de supermarkt: Een grote tent met producten in grootverpakking. Via een app kunnen ze 'betalen', maar het is nog even wennen aan het systeem en aan de producten. Voor de Dropjes en de Kletskoppen een mooie uitdaging om lekker te gaan shoppen. 

Stijn van de Kletskoppen stelt meteen de goede vraag: "Hoe werkt die app eigenlijk?", maar troepstaf Jacqueline weet het precies: Je scant de producten en aan het eind wordt gecheckt of het allemaal klopt. Froukje en Amy helpen met zoeken, Eva trekt het karretje achter zich aan. Icetea, cereals, melk... Stijn verbaast zich over een grote zak met gelige platte schijven uit de koeling: "Dit is ei of zoiets..." legt hij uit, "Maar het lijkt er niet echt op..." Toch verdwijnt de zak in het karretje, net als het brood. Bij de melk is er weer een probleempje: "Waar is de QR-code voor de melk?" vraagt ze hardop en de troepleden gaan snel op zoek. Als ze een flink pak bacon pakken uit de koeling, schrikken ze zich rot: Aan de andere kant is een medewerker de koeling aan het bijvullen en hij kijkt ineens de shoppers aan... Ook bij de Dropjes is het karretje snel vol, al is het wennen aan jam in flessen. Bij de uitgang gaat het snel: "Scan... and then pay!" en het is 'afgerekend van het troep-account. Het is een leuke manier van winkelen en... er is voor iedereen genoeg lekkers te vinden.