award1Zo'n 50 jeugddeelnemers hebben tijdens de Pats boem!-HIT in Harderwijk hun onderdeel Expeditie voor de International Award for Young People afgerond. De meeste van hen waren al (bijna) klaar met de andere onderdelen, zoals sport, maatschappelijk en individueel talent. Als ze alle onderdelen afgerond hebben, hebben ze hun Award verdiend.

award2Tijdens dit HIT-kamp hebben de deelnemers in groepjes hun Expeditie voorbereid: Wat wordt de route? Waar gaan we slapen? Wat wordt ons doel? Het was een mooie gelegenheid om samen te werken, op onverwachtse situaties in te spelen en om natuurlijk een geweldige tijd te beleven met elkaar. Dat bleek ook wel uit de nabespreking en uit de presentaties die de deelnemers over hun avonturen gegeven hebben. 

Het Award-programma is een mooi programma om jezelf nog verder te ontwikkelen en om samen met anderen uitdagingen aan te gaan. Wil je er meer over weten? Lees hier meer.