wsj ck za ontb1Op zaterdag begint de dag al vroeg: Ook vandaag kan de fourage voor het ontbijt al vanaf 7 uur opgehaald worden. Al vroeg rijden er bolderkarren en zelfs een hele aanhanger door het bos om die spullen op te halen. De jeugddeelnemers sjokken voor de kar of achter de kar, echt wakker zijn ze nog niet. Geen probleem! Bij de fouragetent krijgen ze van het IST-fourageteam precies wat ze nodig hebben en daarna sjokken ze weer terug naar hun troepkampje... met kleine oogjes.

wsj ck za ontb2Met het heerlijke weer is het toch minder moeilijk om uit bed te komen, helemaal als je al gebakken eieren ruikt! De troepen hebben het prima voor elkaar: Ontbijten aan lange tafels in de zon, eitjes bij het ontbijt en samen rustig wakker worden. Daarna worden de tassen snel ingepakt en gaat iedereen op weg naar zijn activiteiten. Het wordt ook vandaag weer een prima dag!