Betalen op het WSJ terrein

Op social media zijn berichten verschenen waarin word aangegeven dat enkel met “Jamboree Pay” (een betaalsysteem gekoppeld met de ID kaart die iedere deelnemer op de WSJ krijgt) betaald kan worden.

Betalen op de WSJ kan op verschillende manieren: via de bovengenoemde Jamboree Pay ID kaart, maar ook gewoon met cash geld, creditcard en Maestro betaalpas. Lees meer hierover op deze pagina: https://wsj.scouting.nl/over-de-worldscoutjamboree/op-reis/financien-en-betalen-in-korea/.

Voor het gebruik van de Jamboree Pay ID kaart moet het paspoort van de deelnemer gescand worden. Het Nederlands Contingent is altijd scherp geweest op het delen van persoonsgegevens met organisaties in het buitenland, alleen de daadwerkelijk benodigde gegevens werden gedeeld. We raden daarom het gebruik van deze manier van betalen (en het koppelen van de Jamboree Pay ID kaart) af. De deelnemer is uiteraard vrij om op eigen risico anders te besluiten.