WSJ2023 gaat door in 2023, geen uitstel!

Vandaag hebben wij bericht ontvangen van de WOSM (de Scouting wereldorganisatie en opdrachtgever van de WSJ), daarom ontvang je deze e-mail.  

We kunnen je goed nieuws geven: de WSJ2023 zal, zoals gepland, doorgaan in augustus 2023. 

De WOSM heeft samen met de Zuid-Koreaanse Jamboree organisatie gekeken naar de huidige stand van de voorbereidingen en daarop besloten de WSJ in 2023 door te laten gaan. In de aankomende weken zal de Zuid-Koreaanse Jamboree organisatie verder door de WOSM worden ondersteund in de lopende voorbereidingen. 

Dit betekent dus ook dat het Nederlands contingent de planning hanteert zoals die er al lag: troepweekenden, troepstafweekenden en IST Festivals gaan gewoon door! Bekijk de hele planning hier: https://wsj.scouting.nl/kalender/ 

We wensen jullie veel plezier met de aankomende activiteiten! 

Namens het Nederlands contingent, 

Suzanne Duffels 
Bert van Vijfeijken 

Contingentsleiders Nederlands contingent WSJ2023